Britney Spears v časoch, keď si vyholila hlavu 
US Weekly

Opäť psychické problémy? Britney Spears mala skončiť v liečebni

08. apríla 2019 16:00 / Zahraničný šoubiznis
Nezvláda neúspech, alebo sa zložila pre otcove zdravotné problémy? Životný príbeh speváčky Britney Spears je ako na hojdačke. Raz je hore, žne jeden úspech za druhým, potom zasa dole a má psychické problémy, holduje alkoholu, drogám a holí si v priamom prenose hlavu.

Už niekoľko rokov sa pritom zdalo, že je všetko v najlepšom poriadku a speváčka je na dobrej ceste. Vydala niekoľko úspešných albumov, mala rezidenčnú šou v Las Vegas, ktorá prekonala niekoľko rekordov. Teraz však podľa portálu TMZ nastúpila na liečenie, kde bude celý mesiac. Dôvodom majú byť zdravotné problémy jej otca Jamieho.

Práve on stál v najťažších chvíľach pri svojej dcére, ktorá si prešla poriadne búrlivým obdobím. Bol to on, kto dostal na starosti jej financie a držal ju nad vodou. Dnes je po dvoch operáciách čriev a zdravotný stav sa absolútne nelepší. Spears sa preto rozhodla nastúpiť na liečenie, aby celú situáciu zvládla. Dokonca zrušila rezidenčné vystúpenia, ktoré mali byť pokračovaním tých predošlých.

Na sociálnu sieť už niekoľko týždňov nič nepridala, okrem veľavraného odkazu: "Staraj sa o seba, svoju myseľ, telo a ducha s láskou." Uvidíme, či sa nakoniec informácie ukážu ako pravdivé, alebo ide o ďalšiu mediálnu kačiču amerických bulvárnych n medií.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete