Vondráčková príde pri rozvode o milióny 
Showpix

Šokujúci rozvod Vondráčkovej: Prijde o milióny!

14. augusta 2018 16:24 / Zahraničný šoubiznis
Gesto, ktorým Lucka Vondráčková (38) chcela dokázať svoju lásku manželovi Tomášovi Plekancovi (35), ju pripraví o desiatky miliónov českých korún! Speváčka zrejme odíde od hokejistu s dlhým nosom. 

Pred 7 rokmi, keď ju Tomáš požiadal o ruku, Lucia súhlasila pod jedinou podmienkou. "Doslova si vyžiadala predmanželskú zmluvu. Plekanec v tej dobe už zarábal veľa peňazí - len v roku, kedy sa brali, poskočil jeho ročný plat na päť miliónov dolárov a ona nechcela vyzerať ako zlatokopka," prezradil českému Blesku zdroj z okolia speváčky, ktorá rozchod s manželom nesie veľmi ťažko.

Právnici Vondráčkovej to budú mať pri rozvode veľmi ťažké. Jediné, o čo podľa našich informácií budú môcť bojovať, je výživné na synov Adama (3) a Mateja (6). "Sama Lucka verí, že sa Tomáš zachová ako dobrý rodič a na svoje deti bude myslieť. Vzájomná komunikácia im ale momentálne viazne," tvrdí zdroj Blesku. Speváčka má v pláne sa zatiaľ vrátiť do Kanady kvôli synom, kde ich nechala zapísať do škôlky a školy. A tiež vraj nechce, aby ich a ich otca delil oceán a 6200 kilometrov!

Majetok, o ktorý sa speváčka svojím podpisom na predmanželskej zmluve pripravila, je obrovský. Hrá sa o štyri byty, jeden dom a 380 miliónov českých korún. Áno, práve takú sumu Plekanec od roku 2011 zarobil hokejom v NHL a priniesol do spoločného rodinného rozpočtu. Jedná sa už pritom o čistý zárobok po odpočítaní daní, ktoré v kanadskom Montreale činia drsných 53 percent. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete