Tori Spelling dnes vyzerá ako napuchnutá vosková figurína 
radaronline.com

Slávna panna Donna z Beverly Hills 90210: Pád na dno, dlhy a desivý výzor!

28. marca 2018 08:43 / Zahraničný šoubiznis
Skončila na úplnom dnes. Herečka, ktorá bola v 90-tych rokoch zrejme najslávnejšou pannou na televíznych obrazovkách, je dnes iba tieňom kedy krásnej, nie síce veľmi talentovanej, avšak slávnej Donny z Beverly Hills 90210. Tori Spelling bola hviezdou seriálu, ktorý kedysi lámal rekordy sledovanosti. Plastické operácie, nevydarené manželstvo a dlhy ju však dohnali takmer k psychickému zrúteniu.

Jej otec bl slávny producent, ktorý stál za desiatkami televíznych hitov. Práve on jej dal úlohu v seriáli o partii mladých ľudí z bohatej štvrti v Los Angeles. Aj napriek tomu, že herečka veľa talentu nemala, do seriálu zapadla a svoju úlohu zvládala. Po skončení Beverly Hills, v ktorom účinkovala do poslednej časti, sa však už herecky neuchytila.

Viac plnila stránky bulváru svojimi plastickými operáciami, alebo nevydarenými vzťahmi. Nakoniec si za muža zobrala rovnako neúspešného herca Deana McDermotta, ktorý od roku 2011 nenatočil ani jeden film, či seriál. Do rodinného rozpočtu tak veľmi neprispieval. A aj keď sa môže zdať, že Tori je dcérou jedného z najbohatších hollywoodskych producentov a topí sa v peniazoch, opak je pravdou.

Zlý vzťah s matkou Candy, ktorá zdedila všetko po svojom manželovi, naviac nedovolí herečke užívať si čokoľvek z rozprávkového bohatstva. Jej otec jej totiž zanechal iba nieco menej ako milión dolárov. Tori má navyše 5 detí so svojim manželom a čoraz častejšie sa hovorí o psychických kolapsoch herečky. Vyzerá to teda tak, že kedysi obdivovaná Donna z Beverly Hills je dnes iba troskou s dlhmi, tvárou pripomínajúcou plastickú figurínu a nefunkčným manželstvom. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete