Sokol sa neváhal zavesiť ani na laná a moderovať dolu hlavou 
Showpix

Najtrápnejšie na celom slávikovi? Moderátor! Toto sú najdrsnejšie odkazy ľudí

27. novembra 2017 13:45 / Zahraničný šoubiznis
My ho už niekoľko rokov nemáme, Češi si na tom stále fičia. Zlatý slávik je udeľovanie hudobných cien tým, ktorí patria k špičke na hudobnom trhu u našich susedov. Rok, čo rok sa však situácia opakuje a nič nové neprinesie. Lucie Bílá, Karel Gott, či kapela Kabát. To sú víťazi, ktorí ničím neprekvapia a ide to takto niekoľko rokov dokolečka dokola.

Ani tento rok nebol výnimkou. A zatiaľ čo posledné ročníky moderoval napríklad Leoš Mares, či obľúbený Libor Bouček, tento rok stavila TV Nova na svoju tvár Ondřeja Sokola. Ide o herca, ktorý sa stal slávnym aj vďaka Partičke Dana Dangla, či šou Tvoja tvár znie povedome. Práve v nej je moderátorom, akýmsi českým Martinom Pycom Rauschom.

A práve on bol na udeľovaní cien Český slávik tým najhorším. Aspoň podľa divákov, ktorí mu dali za jeho výkon poriadnu "sódu". Taký náklad zrejme nečakal ani on sám. Samozrejme, aj v prípade Sokola sa nájdu jeho fanúšikovia, ktorí ho milujú. Veď dôkazom toho je aj skvelá sledovanosť šou na Nove, ktorú vysiela aj Markíza. Česká sestra slovenskej televízie má za sebou už 4 série.

Napriek tomu podľa viacerých ľudí Sokolovi jeho moderovanie slávika absolútne nevyšlo. Jeho pokusy o humor začínajú byť podľa nich skôr trápne, ako vtipné. Na pódiu bol neustále, dokonca aj v čase, kedy mali víťazi dakovať a často im do toho skákal svojimi trápnymi vsuvkami. Medzi najostrejšie názory patria slová diskutujúcich.

"Bolo to trápne. Najhoršie z celého večera dement Sokol. Robil len hanbu," napísal jeden z nich a ďalší sa pridal: "Moderovanie veľmi úbohé, nevhodné poznámky. Za mňa bod mrazu." A takýchto odkazov by sa našli desiatky, možno aj stovky. Či si Nova budúci rok premyslí, koho dá za hlavú hviezdu večera nevedno. Isté však je, že Sokol tento rok správna voľba rozhodne nebol.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete