Hana Gregorová 
SHOWPIX

Je to tu: Hana Gregorová sa bráni útokom exmilenca! A teraz budem hovoriť ja

10. novembra 2017 16:20 / Zahraničný šoubiznis
Konečne sa rozhodla mu naložiť. Aj napriek tomu, že to neurobila verejne, ale cez súkromnú správu, zrejme aj Hana Gregorová vedela, že ju jej exmilenec Ondřej Koptík zverejní. Na sociálnej sieti si totiž ide svoj vlastný príbeh, ktorým špiní meno svojej slávnej expartnerky už niekoľko týždňov. A až doteraz vdova po legendárnom hercovi Radkovi Brzbohatom mlčala.

To sa však zmenilo. A správa, ktorú zverejnil na svojom profile Koptík od Gregorovej, rozhodne nehovorí o tom, že by bola akákoľvek vina na strane známej herečky. Tá mu tam povedala všetko a priamo od srdca. O jeho drogovej závisloti, až po mediálny masaker, ktorý spustil.

"Spomínaš si, keď som sa raz vrátila nečakane skôr z natáčania z Bratislavy a našla som ťa sedieť v stronzo polohe s vytreštenými očami. Dnes už viem (naštudovala som si to z Googlu), že to bolo po takzvanom dojazde. Plakal si a prosil, že sa to už nebude nikdy opakovať, že ti to asi nasypal do kávy ‚zlý‘ kamarát v Pardubiciach, kde si bol za deťmi. Dnes viem, že si radšej, než by si bol s deťmi, večer šiel za kamarátom dílerom. Ja som ti síce túto historku neverila, ale dala som ti ešte jednu šancu a povedala som ti, že ešte raz, tak letíš a je mi jedno, či máš tridsaťtri rokov alebo sedemdesiat," napísala Gregorová. To však nebolo všetko.

"Šiesteho septembra, keď si sa celý večer neozval, som tušila, že sa opakuje situácia z marca, a tak som ti poslala sms: Ak si si niečo šľahol, tak už za mnou ani nechoď. Ale to, čo som zažila 8. septembra, bolo ako nočná mora. Nikdy som nevidela na vlastné oči vyfetovaného človeka so strašnými halucináciami. Dodnes sa mi to vracia. Vykrikoval si v pasáži, že ťa chcú zabiť, že ma miluješ, že nech ťa nezabijem a podobne. Chcela som ťa odviesť k sebe, ale ty si bol úplne iný človek, spotená troska, ktorá vykrikovala nezmysly a so šialeným pohľadom našťastie utiekla do parku. Keby som to videla vo filme, tak si poviem, že prehrávajú," dodala ďalej herečka.

Ako na záver napísala, nakoniec našli Koptíka na psychiatrii, kde bol dokonca priviazaný k posteli ako zviera. A čo na odkopnutý a ohrdnutý Ondřej? Ten dookola opakuje jedno: zo strany Gregorovej nešlo o lásku, ale o vypočítavosť a len jednoducho chcela niekoho vedľa seba doma mať. Nech je to ako chce, isté je, že tento príbeh sa rozhodne ešte nekončí. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete