Simona Krainová 
Instagram Simona Krainová

Definitívne pochovala kamarátstvo? Dara, toto si si mohla odpustiť...

27. septembra 2018 17:57 / Slovenský šoubiznis
Namiesto kamarátstva nevraživosť na život a na smrť? V prípade Dary Rolins a Simony Krainovej to tak už bude. Modelka totiž v pondelok predstavila nový produkt zo svojej dielne, ktorý odprezentovala na tlačovej konferencii. Neubehli ani dva dni a speváčka jej nenápadne a v tichosti povedala jasne, čo si o tom celom myslí. A modelku to rozhodne nepoteší.

Krainová, ktorá na trh uviedla kolagénový nápoj s názvom Masterpiece (majstrovské dielo), má momentálne plné ruky práce s jeho propagáciou. Teda, až tak veľa práce to nebude, keďže iba dva dni od jeho vydania sa v sieti parfumérií Douglas vypredal ako teplé rohlíky a museli dopĺňať zásoby.

Dara, ktorá bola na tlačovku pozvaná, však neprišla. Neprišla podporiť svoju kedysi najlepšiu kamarátku, ktorá dva roky tvorila niečo, čo nazýva svojim dieťaťom. Namiesto toho ukázala svoje majstrovské dielo a štipľavo okomentovala svoju fotku, čím poslala Krainovej jasný odkaz.

Rolins totiž uverejnila snímku, na ktorej je so svojou dcérou. Fotka, ktorá je rozmazaná a v podstate nič nehovoriaca, prišla iba dva dni po Krainovej akcii. A k fotke dala vlavravný popis s názvom: My masterpiece. Teda moje majstrovské dielo. Čím ukázala jasne, čo si o modelkinom produkte myslí.

A to pritom na pondelkovej tlačovke prišla napríklad Lucie Bílá, Monika Bagárová, či Libor Bouček, ktorí bez problémov podporili svoju kamarátku a modelku Simonu Krainovú. Je teda jasné, že tento detinský krok Dary bude jasným dôkazom konca ich kamarátskeho vzťahu. Aj keď to nezainteresovaní ľudia zrejme nepochopia, Rolins dobre vie, prečo to tam napísala... 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete