Dara sa s Rytmusom rozišli po 7 rokoch 
Instagram Dara Rolins

Nečakané priznanie Dary Rolins: Chýba jej Rytmus?

22. septembra 2018 19:53 / Slovenský šoubiznis
Rozchod Dary Rolins a Patrika Rytmusa Vrbovského bol pre množstvo ľudí prekvapením. Prišiel po 7 rokoch a dvojica sa snažila tváriť, že je všetko v najlepšom poriadku a rozchádzajú sa ako kamaráti. Občas si síce poslali zopár štipľavých poznámok cez médiá, avšak nič katastrofálne sa v ich prípade nestalo.

Teraz, s odstupom času prehovorila aj speváčka, ktorá priznala, ako to po rozchode bolo. Oznámila to jej dcére Lole ona sama? "Viete čo, vôbec. Na rovinu – Laura mala k Patrikovi taký normálny zdravý prístup. Patrik jej nikdy nenahradil otca. Ona si žije svoj pokojný detský život, ale spýtala sa občas na neho. Dokonca nedávno hovorila, že jej je za ním smutno. Povedala som jej, že to je dobre a potešilo ma to, pretože, keby jej nebolo smutno, niečo by za tých sedem rokov, čo sme s Patrikom boli spolu, nebolo v poriadku," povedala pre týždenník Šarm speváčka.

Dokonca ako sama priznala, podobné pocity mávala aj ona sama. "Aj ja sa Laure priznám, že aj mne bolo za ním občas smutno. Vtedy mi povie, že s ním bola zábava, čo tiež vždy potvrdím, že s ním bola niekedy veľká „sranda“. Ale ma aj pekne štval, lebo tak to s mužmi chodí. A poviem jej, že aj ona to tak s nimi bude mať. Patrik do nášho života patril celkom prirodzene, rada na to spomínam. Zažila som s ním krásny vzťah a to, čo je teraz, ako to on prezentuje, je jeho vec a mne je to jedno. Nič iné mu neprajem, len šťastie a myslím to naozaj úprimne," dodala úprimne Dara.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete