Táto fotografia všetko spustila 
Instagram Dominika Cibulková

Drsná nakladačka: Stačila jedna fotka a Cibulkovú zniesli pod čiernu zem!

14. septembra 2018 16:12 / Slovenský šoubiznis
Naše malé Slovensko vo svete reprezentuje najlepšie, ako sa len dá. Robí nám skvelú reklamu, veď je našou najúspešnejšou tenistkou v histórii. Má 8 turnajových titulov, vyhrala titul majsterky sveta WTA, bola vo finále Australian open a na všetkých grandslamoch už dosiahla štvrťfinále. Napriek tomu stačila jedna fotka a ľudia sa do nej pustili ako divé šelmy po svojej koristi. A nenechali na nej suchú jednu nitku. Dôvodom je láska k móde, ktorú Dominika Cibulková nikdy netajila. Je o nej dobre známe, že za každý turnaj, na ktorom dosiahne dobrý výsledok si dopraje nejaký darček. A tak tomu nebolo inak ani na newyorskom US Open.

Dominika si pred pár mesiacmi objednala v Ríme norkový kožuch značky Fendi. Ten jej bol doručený do pražskej pobočky tejto značky. A so svojim novým úlovkom sa pochválila ja na sociálnej sieti. A to nemala robiť. Slovenská aliancia ochrancov zvierat totiž článok, ktorý o jej novom úlovku informuje zverejnila ja na svojej oficiálnej stránke. A komentáre ľudí na seba nenechali dlho čakať. "Úspešná športovkyňa. Ale ako človek zlyhala. Určite je to veľké sklamanie pre fanúšikov. Nie je to prvý krát. Dominika ako človek si zlyhala o to viac že si žena. Žena, ktorá by mala mať viac súcitu. Kabelka z krokodíla, kožuchy z noriek. Úspech netrvá večne," napísali k odkazu na článok.

To bol však ešte mierny komentár, oproti tomu, čo a objavilo pod odkazom. Ľudia jej totiž poriadne naložili. "Ona sa kožuchmi už predviedla neraz aj tu na FB - obyčajná bezcitná ženská /to som ešte dala slušné pomenovanie!!!/. Môže sa HANBIŤ - vlastne ona sa nevie hanbiť, keď sa aj necudne oblieka a teší ju to, keď sa jej foto niekde objaví," napísala jedna a ďalší sa húfne pridali. "Ako sa hovorí, štýl si nekúpiš za peniaze... A ani charakter," alebo "vôbec ju nemám rada. Už nevie s čím by sa predvádzala". Ľudí Dominika zrejme naozaj sklamala. Komentáre totiž boli často plné hanlivých slov a nechutných invektív. "Úplný trapas, naozaj, fuj. Hnus a veľké sklamanie táto žena," napísali ďalší. Samozrejme, každý má nárok na názor a nikto neodsudzuje ochranárov zvierat. Šíriť však takúto nenávisť na sociálnych sieťach by malo byť doslova zakázané. Predsalen ide o jej zarobené peniaze, ktoré získala na turnajoch. A je známe, že tenisti počas kariéry obetovali veľa. Či je kupovanie kožuchov, alebo kabeliek zo zvierat morálne, alebo nie, je už na posúdení každého z nás.

 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete