Rytmus hrozivo vyzerajúcu nehodu 
Instagram Rytmus, Hasičský a záchranný útvar hlavného mesta SR Bratislavy

Hrozivá autonehoda Rytmusa: Prvé slová potom, ako zdemoloval luxusné auto!

11. septembra 2018 13:53 / Slovenský šoubiznis
Raper Rytmus mal pred týždňom autonehodu, pri ktorej zdemoloval požičané luxusné auto. Stalo sa to na diaľnici D1 medzi Bratislavou a Sencom. Nikomu sa našťastie nič nestalo, najväčšiu škodu si odnieslo auto, ktoré šoféroval práve Rytmus.

Ten doteraz mlčal a autonehodu nekomentoval. Až včera zverejnil prvé slová, kde povedal, čo sa vlastne stalo. "Minulý utorok som chycil na D1 v hustom daždi aquaplaning. Našťastie sa nikomu nič nestalo, takže šecko ok. Odniesol si to lehce zadný narazníček (auto je poistené) takže, žádne fatálne následky. Keby som nemal semi slicky gumy tak aj normálne odídem, len v tom blate sa to nedalo. No a keďže sú “Repíky starej matere” populárne a mám tu vela followerov a ludia ma majú radi, tak som dostal ďalšie sponzorské autíčko. Ani si nepamätám kedy som mal zlý deň. Milujem pondelky. Dovidenia," napísal na sociálnu sieť raper.

Zdá sa teda, že v živote rapera je všetko v najlepšom poriadku a od včera sa vyváža na luxusnom bavoráku, ktoré mu spoločnosť dala ako náhradu za zničené auto. Jednoducho Rytmus vie, ako si užívať život.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete