Martin Šmahel 
TV Markíza

Šokujúce priznanie Kalisovej exmanžela: Pre toto ma nechala Mirka!

06. septembra 2018 12:55 / Slovenský šoubiznis
Rozvod dvojice Martin Šmahel a Miriam Kalisová bol pre množstvo ľudí šokom. Obaja sa totiž dlho prezentovali ako dokonalý párik, bez manželských problémov. Okázalá svadba, spoločné dieťa a rozprávkový život v novom byte. Tak vyzeral navonok idylický vzťah. Teraz však Muž roka a fitnes tréner Šmahel odhalil, prečo sa vlastne rozišli.

A dôvod to bol poriadne šokujúci. Šmahel je momentálne ako účastník reality šou Farma na statku spoločne s ďalšími celebritnými farmármi. A dlhé chvíle si spoločne krátia aj debatou o svojich životoch. A tu sa práve Šmahel rozhovoril a povedal, ako to s Kalisovou vlastne bolo. "Ona sa chcela rozviesť preto, lebo cítila, že odišla iskra z manželstva. My sme mali vlastne asi rok a niečo malú a no mnohí z vás neviete, aké to je. Manžel odchádza z tej dvojice, je tretí, zmení sa jeho pozícia, je odsunutý. To nehovorím preto, že sa cítim ako chudáčik, to vôbec nie, ale to je pravda," začal Šmahel.

Otvorene a bez okolkov dokonca priznal, že si dopisoval s niekým iným. "Ja som urobil chybu, viete v čom? Určite som sa jej menej venoval. To je pravda. Taký chat som mal. Prisahám, iba chat," povedal Šmahel s tým, že Kalisovú nepodviedol. "Ja som mal taký podnikateľský projekt, prišiel som o peniaze, bol som v sra*kách, mal som krízu a jej sa to nepáčilo! Viem, že by to tak nemalo byť, ale," dodal na záver. Farmári sa však postavili na jeho stranu. Podľa nich to nie je dôvodom na rozvod.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete