Rytmus s Jasminou Alagič 
Instagram Rytmusking

Rytmusova Jasmina úplne otvorene: Čaká s raperom dieťa?

03. septembra 2018 14:26 / Slovenský šoubiznis
Ich vzťah naberá na obrátkach. Slovenská moderátorka Jasmina Alagič a raper Rytmus tvorí pár už nejaký ten piatok. Dvojica plánuje spoločnú budúcnosť, pomaly si zariaďujú dom neďaleko Bratislavy a čoraz viac sa špekuluje o spoločnom potomkovi. Je snáď markizácka tvár tehotná?

Dvojica sa prvýkrát pritom stretla už pred 4 rokmi, kedy s ním tvár Markízy a módnej Fashion TV robila rozhovor. Tam však iskra nepreskočila, veď Rytmus bol stále šťastne zadaný po boku Dary Rolins. Až teraz, krátko potom ako začala sympatická brunetka moderovať SuperStar sa ich cesty opäť skrížili.

A vyzerá ro tak, že ich vzťah bude mať naozaj rýchly spád. Už sa totiž začína čoraz viac hovoriť o tehotenstve moderátorky. Tá s tým dokonca nemá najmenší problém a na materstvo je pripravená. "Nikde nie je napísané, že akonáhle sa stanete matkou, už nemôžete byť ničím iným. Poznám množstvo úspšných mamičiek. A áno, cítim sa už pripravená na to, stať sa mamou. Bolo by to super," povedala Jasmina.

Momentálne však plánujú spoločný dom, ktorý si zariaďujú. "Bývame v byte, ale budeme sa sťahovať do domu. Veľmi sa teším, že budeme mať spoločný domov, je to taký prirodzený vývoj a posun vo vzťahu," dodala moderátorka. Tehotná však zatiaľ nie je, čo sa však po presťahovaní do nového domu môže veľmi rýchlo zmeniť.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete