Krainová prišla s novinkou, ktorá vám pomôže vyzerať mladšie 
Masterpiece

Krainová bez okolkov priznala jej recept na krásu: Dva roky na plastikách?

26. septembra 2018 16:24 / Sexy
Modelka Simona Krainová sa drží na výslní už takmer tri desaťročia. Stále je o ňu záujem a tak sa musí udržovať nielen vo forme, ale pre klientov musí pôsobiť mladistvo. V dnešnej dobe plastických operácii a rôznych zákrokov mohla aj ona podľahnúť tomuto trendu. Dva roky pritom tajila projekt, ktorý by mal zabezpečiť mladistvejší vzhľad nielen jej, ale všetkým, ktorí budú mať o tento produkt záujem.

Krainová sa botoxom nikdy netajila, no pod nôž plastického chirurga si zatiaľ neľahla. Napriek tomu vie, čo ženy potrebujú. Za dlhé roky v modelingu totiž nabrala množstvo skúseností s tým, čo pomáha a čo nie. A preto sa rozhodla vstúpiť do vôd, v ktorých doteraz neplávala. Prišla s novým produktom, ktorý dva roky vymýšľala, pripravovala a hľadala najvhodnejšiu alternatívu, ktorú pred pár dňami v Prahe pokrstila. Ide o kolagénový nápoj, ktorý je určený všetkým, ktorí sa o seba starajú a chcú úôsobiť mladistvejšie.

"V priebehu môjho dvadsaťročného pôsobenia v modelingovej brandži, kde sa vyžaduje, aby ste vyzerali takmer dokonalo a krásne, som precestovala celý svet. Vďaka tomu som mohla vyskúšať množstvo rôznych krémov a prípravkov, aby moja pleť bola svieža a krásna," povedala Simona pre Vipstory.sk dôvody, prečo sa rozhodla vypustiť do sveta Masterpiece.

"Dlho som túžila vytvoriť niečo. čo bude naozaj jedinečné a čo u nás ešte nie je. Samozrejme som vyskúšala aj kolagén, ale nikdy to nebolo tak dokonalé, ako som si predstavovala. Vždy tomu niečo chýbalo. Práve preto som oslovila odborníkov a profesionálov zo spoločnosti Nutrend," pokračuje Krainová. Tá predstavila Masterpiece v pondelok počas tlačovej konferencie v pražskej reštaurácii Soho. Krstnými rodičmi sa stali Lucie Bílá, Moniká Bagárová a spevák Mikolas Josef.

"Z vlastnej skúsenosti viem, že vonkajšia starostlivosť nestačí. O telo sa musíte starať aj zvnútra, aby ste zastavili, alebo spomalili starnutie pleti a vyhladili vrásky. Masterpiece je presne ten produkt, ktorý vám v tom pomôže," dodala modelka. Jej novinka je teda na trhu a záujmecovia si u môžu zakúpiť v sieťach Nutrend, Yes Visage, Douglas, Dr.Max, www.krasa.cz a samozrejme tiež na www.bysimona.cz.  
📷
7 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete