Zuzana Mauréry 
Instagram Z. Mauréry

TO JE ALE KUS: Zuzana Mauréry sa predviedla ako poriadna dračica!

18. júna 2018 15:15 / Sexy
Takto ju vidíme málokedy. Slovenská herečka Zuzana Mauréry momentálne hviezdi v markizáckom seriáli Oteckovia, kde hrá exmanželku Vlada Kobielskeho. Tam ju však vidíme ako matku dvoch detí, ktorá rozhodne nechodí každý deň nahodená ako z módneho časopisu.

Teraz sa však obľúbená tvár televíznych obrazoviek predviedla v poriadne sexy outfite. Dlhé vyžehlené vlasy, dokonalý makeup a šaty, ktoré jej padli ako uliate. Tak vyzerala Mauréry počas otvorenia Arrt Film Festu v Košiciach. Pri pohľade na populárnu herečku mnohí neveriacky krútili hlavami, či to je naozaj ona. Akoby mávnutím čarovného prútika sa totiž zmenila na osudovú femme fatale.

Okrem toho sa môže tešiť aj z ceny Hercova misia, ktorú získala počas festivalu. "Túto cenu by som rada venovala môjmu otcovi, ktorý v decembri odišiel a určite sa na mňa pozerá. Vážim si ju preto, lebo keď vás ocenia vaši kolegovia a domáci diváci a zaradia vás do tohto vzácneho rebríčka, tak je to pocta o to viac. Mala som pocit, že sme národ, ktorý rád oceňuje ľudí zo zahraničia, a keď príde niekto zvonku, tak mu tlieskajú. Ale ak nebudeme oceňovať svojich, pretože máme úžasných umelcov, ale aj úžasných vedcov a ľudí, ktorí pre túto krajinu niečo robia, keď nepoznáme svoje korene, tak ten národ nemá budúcnosť. A kultúra je toho základom," povedala herečka.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete