Mame Cibulkovej odvaha rozhodne nechýba 
Instagram Dominika Cibulková

FOTO DŇA: Takto Cibulkovej mamu len tak neuvidíte. Foto hore bez na lyžiach...

14. mája 2018 00:01 / Sexy
Odvaha jej rozhodne nechýba. Reč je o matke našej najúspešnejšej tenistky Dominiky Cibulkovej. Bývalá poslankyňa parlamentu za stranu SDKÚ Katarína Cibulková predviedla svoje telo len v lyžiarskych nohaviciach a podprsenke.

Takúto fotografiu zverejnila včera na sociálnej sieti práve tenistka, ktorá popriala aj takýmto spôsobom svojej mame ku dňu matiek. K fotke okrem priania dopísala slovíčko QUEEN, teda kráľovná. Je jasné, aký vzťah má slovenská športovkyňa so svojou mamou.

Ani Cibulková mladšia nepatrí rozhodne k hanblivým ženám. Už v minulosti sa nechala nafotiť nahá, ako ju natierajú čokoládovým zábalom, rovnako odvážne bývajú často aj jej outfity na rôzne módne prehliadky, či spoločenské akcie.

Je teda nad slnko jasnejšie, po kom svoju lásku k móde zdedila. Pravdou je tiež to, že si pani Cibulková podobné zábery môže dovoliť. Napriek tomu, že má na chrbte už 5 krížikov a pomaly jej ťahá na 60ku, telo má stále závideniahodné. A preto sa niet čo čudovať, že sa odvážila aj na takýto záber.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete