Simona Krainoví 
Instagram Simona Krainová

Krainová a nudizmus: Že to nejde dokopy? Toto je dôkaz, že áno...

09. mája 2018 15:35 / Sexy
Modelka Simona Krainová je krásna žena, ktorá dobyla svet modelingu, filmu, ale aj televízie. Známe značky sa o ňu neustále trhajú, no aj ona občas potrebuje vypnúť a vypadnúť z kolotoča neustálych večierkov, pracovných povinností a venovať sa iba rodine.

Najnovšie zavítala do zn ámeho mestečka na Slovensku, ktoré je preslávené svojimi kúpeľmi. Spoločne s manželom, sestrou a svojimi synmi navštívila Rajecké Teplice, kde si užívala pokoj a pohodlie v hoteli Spa Aphrodite. A práve v tomto luxusne pôsobiacom a hlavne nádherne zariadenom areáli nájdu svoj pokoj aj milovníci bezplavkových zón.

A priamo tu trávila čas aj Simona Krainová. Tá si okrem rôznych procedúr ako masáže, sauny, či bazény, užívala aj nádhernú prírodu, ktorá je v Rajeckých Tepliciach. Pravidlá v prípade plaviek, sú pritom naozaj striktné a ide o jedno z mála miest na Slovensku, kde si v pokoji užijú aj tzv. nudisti.

Aj samotná Krainová vyskúšala toto miesto a na sociálnej sieti sa pochválila množstvom fotografií. Dokonca sa v Rajeckých Tepliciach odhodlala aj na tvrdý športový tréning. Spoločne so svojou sestrou Yvonou a manželom Karlom poctivo behali a doslova potili krv v lese. A práve po takomto športovom výkone si dopriali oddych v Spa Aphrodite.  
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete