Simona Krainová 
Instagram S. Krainová

Krainová otvorene priznala: Z tohto som mala stiahnutý zadok!

27. apríla 2018 14:50 / Sexy
Nebolo jej všetko jedno. Modelka Simona Krainová je známa tým, že niekoľkokrát do roka balí kufre a odchádza so svojou rodinou niekam do tepla. Tentoraz sa rozhodla pre luxusný Dubaj a rovno si to namierila do jedného z top hotelov v krajine.

Atlantis the Palm je hotel, ktorý obľubuje napríklad aj reality hviezdička Kim Kardashian a Krainová sa dokonca pozrela aj do apartmánu, v ktorom býva, ak hotel navštívi. Ide o jednu z najdrahších izieb, aké vôbec v celom Dubaji ponúkajú a noc tu stojí 25 tisíc dolárov.

Krainová si však okrem vylihovania na pláži, alebo opaľovania pri bazéne vyskúšala aj niečo, na čo by len tak niekto odvahu nezobral. Hotel totiž ponúka v ich akváriu potápanie s rybami, ale aj so žralokmi, ktoré tam plávajú.

A modelka neváhala, no napriek tomu mala poriadny strach. Dokonca bez okolkov priznala, že jej stiahlo polky. "Oni vás síce uisťujú, že tie ryby sú najedené a nič vám nehrozí, no aj tak som mala stiahnutý zadok. Ani mojej sestre nebolo všetko dvakrát jedno," prezradila Simona.  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete