Toto telo patrí Slovákovi Michalovi Gajdošechovi 
Milan Junek

Dámy, toto telo je voľné! Je to Slovák a vo svete nám robí skvelú reklamu

30. novembra 2017 09:30 / Sexy
Má dokonalé telo, je to Slovák, žije v Prahe a momentálne reprezentuje Slovensko na súťaži Mister Supranational 2017 v Poľsku. A navyše je momentálne single. Reč je o Michalovi Gajdošechovi, ktorý sa popri svojej práci venuje príležitostne aj modelingu. A je v ňom dokonca dosť úspešný.

Momentálne sa poctivo pripravuje na súťaž v Poľsku. Sústredenie prebieha z časti na Slovensku a z časti u našich susedov. Ako sa vlastne Gajdošech dostal na túto súťaž? "V jeden deň sa mi ozval pán Oklamčák s tým, že by ma chcel nominovať na súťaž. Potom som sa dozvedel, že ma našiel na základe referencií a mojich dlhoročných skúseností v modelingu a reklamách," povedal pre VIPSTORY Michal.

Ten sa v oblasti modelingu pohybuje už viac ako 10 rokov. "Moja ex bola modelka a strašne chcela so mnou nafotiť fotky, ja som ale nechcel. Nakoniec ma presvedčila. To som mal 16 rokov. Keď som mal 19, odišiel som do Prahy na vysokú školu, vedel som, že nejaká brigáda by nebola zlá, tak som skúsil tie fotky poslať a chytilo sa to," dodáva Gajdošech.

Zdá sa teda, že Slovensko má v poľskom ohni poriadne žhavé želiezko, ktoré môže naozaj našej krajine urobiť skvelú reklamu. Predsalen sa nestáva často, aby sa naši sexy muži dostali na medzinárodnú súťaž krásy. Finále je pritom už o pár dní. Ako nakoniec Michal dopadne, sa teda dozvieme už čoskoro.  
📷
6 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete