Simona Krainová s kolekciou pre Bepon.  
Bepon

Krainová sa opäť predviedla: S týmito nohami útočí na preňaženky Slovákov!

27. novembra 2017 12:09 / Sexy
Chcete mať na sebe niečo, čo nosí aj modelka Simona Krainová? Teraz stačí naozaj málo. Známa Češka totiž vstupuje aj na slovenský trh s vlastnou kolekciou. Tentoraz však ide o poriadne sexy a dráždivé pančuchy, ktoré nechýbajú v skrini žiadnej správnej milovníčky módy.

Krainová totiž prijala ponuku slovenskej spoločnosti Bepon, ktorá je známa práve výrobkami ako sú pančuchy, ponožky a spodné prádlo. Modelka vytvorila vlastnú kolekciu, ktorá vyzerá naozaj luxusne. A nielen to. S ňou sa bude cítiť každá žena poriadne sexy.

"Fotenie pre Bepon som si naozaj užívala. Teší ma, že mi boli dané také gény, vďaka ktorým si môžem stále dovoliť fotiť podobné kolekcie," povedala nám Simona. "Rafinovaná kolekcia pančúch vychádza z návrhov Simony Krainovej, ktorá je silnou ženou, milujúcou matkou a manželkou," povedali zástupcovia spoločnosti Bepon.

Modelka si myslí, že sa kolekcii podarilo to, aby sa v nej každá žena cítila dobre a hlavne sexy. Kreatívnym nápadom pridal ruku k dielu aj jej manžel Karel Vágner. Ten prispel zaujímavými pánskymi ponožkami. "Simona je mojou veľkou múzou," povedal na margo svojej manželky. A čo vy? Máte už kúsok z kolekcie známeho prominentného páru? 
📷
2 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete