Známa modelka predviedla svoje sexy pozadie 
Instagram Simona Krainová

Známa kráska v podväzkoch: Hej bejby, máš vôbec nohavičky?

30. októbra 2017 21:17 / Sexy
Tá má teda odvahu. Jej krivky obdivujú všetci od Čiech až po Slovensko. Ona sama rada hovorí, že by sa už nemala predvádzať po móle a miesto by mala prenechať mladším. Napriek tomu je o ňu zo strany klientov stále obrovský záujem.

Reč je o modelke Simone Krainovej, ktorá sa do dôchodku rozhodne nechystá. Počas fotenia pre známu značku opäť raz predviedla, že aj mamička dvoch detí a po štyridsiatke môže vyzerať perfektne a mať dokonalé krivky.

Tie svoje predviedla nielen v podväzkoch a na vysokých podpätkoch, ale ukázala aj čo - to zo svojho zadočku. Dokonca to vyzerá tak, akoby si zabudla obliecť nohavičky. Ide však len o obyčajný očný klam. A aj keď je Krainová rebelka a poriadna dračica, rozhodne nepatrí k tým kráskam, ktoré sa musia prezentovať na verejnosti bez spodného prádla. Jej stačí zavesiť na sociálnu sieť fotku v spodnom prádle a o lajky má postarané.

A nielen tie. Klienti sa jej naďalej hrnú. A prečo? Pretože predá aj ponožky, či pančuchy. Aj tieto fotografie vznikli pri fotení kampane značky Bepon. Je jasné, že podväzky patria do šatníka modelky a vie ich perfektne nosiť.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete