Simona Krainová má novú kolekciu v spolupráci s Pietro Filipi 
Matúš Toth/Pietro Filipi

Tipnite si: Je Krainovej kolekcia prepadák alebo úspech? Koľko kusov sa predalo?

20. októbra 2017 18:01 / Sexy
Modelka Simona Krainová je momentálne na roztrhanie. Okrem kampaní, ktorých má stále neúrekom, si občas odskočí pred kameru a natočí nejaký film, či seriál, stiha byť mamou a zároveň najnovšie aj módnou návrhárkou.

Každý preto očakával, ako jej spolupráca so známou značkou Pietro Filipi dopadne. Ako modelka by totiž mala mať práve ona najlepší vkus a vedieť, čo sa bude ženám páčiť.

Krainová navrhla 11 modelov v limitovanej kolekcii X SK. Pracovala na nej viac ako pol roka a ona sama tieto modely s radosťou nosí. A čo v kolekcii nájdete?

Napríklad biele tričko s červenými perami. Tie sú originál Simonine. A práve toto tričko zažiarilo na plnej čiare. Ako sme sa totiž dozvedeli, vypredalo sa za neuveriteľných 6 dní!

Ani samotná Simona takýto úspech zrejme absolútne nečakala. "Viem, že to vyznie ako klišé, ale naozaj som nečakala takúto úžasnú reakciu ľudí. Ani vo sne by mi nenapadlo, že sa to krásne tričko vypredá za tak krátku dobu. Dúfam, že všetkým ktorí si ho kúpili robí tak veľkú radosť, ako mne urobila radosť táto správa," povedala pre vipstory modelka a teraz už aj úspešná módna návrhárka.

Zaujímavosťou tejto módnej kolekcie je aj to, že modely rozhodne nedostanete kúpiť len vo veľkostiach XS a podobne. Krainová vytvorila kolekciu vo všetkých veľkostiach. A takisto myslela aj na nákupné maniačky zo Slovenska. Ak by ste mali o jej kolekciu záujem, nájdete ju exkluzívne v predajni Pietro Filipi v bratislavskom nákupnom centre Eurovea! 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete