Šmahel si bol zaplávať v studenej vode nahý 
Instagram M. Šmahel

Kalisovej exmanžel Šmahel: Otužoval sa v jazere úplne nahý!

19. októbra 2017 14:01 / Sexy
Ten sa teda nezdá. Exmanžel moderátorky Miriam Kalisovej Martin Šmahel ukázal poriadnu odvahu. Začal totiž s otužovaním, čo by nebolo až také zaujímavé. Avšak keď sa bol nedávno takto otužiť na Záhorí neďaleko Bratislavy, do vody skočil úplne nahý.

Fotkami sa navyše pochválil aj na sociálnej sieti, kde prezradil, že bol úplne bez šiat. Samozrejme, že úplne nahými fotkami sa nepochválil, avšak ak bol v tom čase niekto v okolí, pokojne mohol nahého Muža roka a modela, či fitnes trénera vidieť v Adamovom rúchu.

Samotný Šmahel evidentne s nahotou nemá absolútne žiadny problém. Nie je to tak dávno, kedy nafotil pikantné fotografie pre charitatívne účely.

"Fotografie vznikli pred dvoma rokmi, no verejnosť ich mohla vidieť po prvýkrát práve na párty WBW. Tieto umelecké akty vznikli v rámci charitatívneho projektu, ktorého výťažok šiel na podporu detskej kliniky v Prahe," povedala vtedy na margo fotiek organizátorka charity Jana Jankovičová.

Kalisovej exmanžel navyše podľa jeho vlastných slov bude pokračovať v otužovaní a chce dosiahnuť to, aby sa do vody ponoril aj v zimnom období. Či sa mu to podarí, uvidíme. Určite sa však s tým pochváli aj na sociálnej sieti. 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete