Naháči slovenského šoubiznisu 
archív FAKT24

Naháči v našom šoubiznise: Ktoré celebrity ukázali holé zadky, aj predky?

16. októbra 2017 15:37 / Sexy
Aj herci, speváci, či zabávači sú len ľudia. A aj v rámci svojej profesie musia často ísť doslova s kožou na trh. Rozhodli sme sa zaloviť v histórii nášho, aj českého šoubiznisu a pozrieť sa na známe tváre, ktoré sa museli počas svojej kariéry vyzliecť.

Najväčším škandálom bola zrejme séria poviedok amerického Playboya s názvom Vášnivé známosti. Herci ako Zuzana Fialová, Sabina Laurinová, Michal Gučík, Katarína Brychtová, či Miro Noga vtedy pod vidinou krásneho honoráru v amerických dolároch nakrútili doslova erotické filmy.

Tam ukázali svoje nahé telá a mysleli si, že sa ich "veľdiela" nikdy do Európy, tobôž nie na Slovensko nedostanú. Opak je však pravdou. Internet zažil obrovský rozmach a tak aj Slováci mohli vidieť, ako naši herci v začiatkoch svojej kariéry "bodovali" na televíznych obrazovkách v poriadne pikantných scénach plných erotiky.

Zvláštnou kategóriou sú aj "hviezdičky" z reality show. Jedným takým je aj známy svalnáč Niko z Hotela Paradise, ktorý v minulosti natočil poriadne pikantné video pre pánov. V ňom predviedol svoje svaly, ale aj prirodzenie.

Rovnako v gay porne začínal aj herec Jakub Lorencovič, ktorý natočil takýto film v mladom veku. Zarobil pár tisíc vtedajších slovenských korún. Práve toto video sa mu stalo osudným. Účinkoval totiž vo vtedy megaúspešnom seriáli Búrlivé víno a po škandále s pornom sa musel porúčať a skončil.

Rovnako odvážne na filmovom plátne sú aj herečky ko Vica Kerekes, či Táňa Pauhofová. Obidve už ukázali svoje prednosti bez okolkov aj pred kamerami. Pozrite si galériu plnú pikantných obrázkov našich celebrít.  
📷
11 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete