Simona bola počas celej tlačovky v slnečných okuliaroch 
Ostrava Fashion Weekend

Krainová sa ukrývala za slnečnými okuliarmi: PLASTIKA?

21. septembra 2017 14:09 / Sexy
Susedné Čechy sú známe tým, že sa tam neustále niečo deje. Včera prebehla tlačovka k Ostrava Fashion Weekendu, ktorý sa odohrá v rodnom meste modelky Simony Krainovej od 10.-12.novembra. Ostrava tak bude dejiskom akcie, ktorú práve sexy blondínka podporí ako jej patrónka.

Tentoraz sa však Simona nepostaví na predvádzacie mólo, ale všetko bude sledovať z hľadiska. "Prenechám to mladším kolegyniam, teším sa, že si prehliadky užijem v úlohe hosťa," povedala nám Krainová.

Tá je s Ostravou spojená viac, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Je to totiž jej rodisko. "Českú módnu tvorbu milujem a je treba ju podporovať. Máme tu veľa mladých nádejných návrhárov, ktorí napríklad nemajú prostriedky na to, aby mohli usporiadať vlastnú módnu show. Je skvelé, že tu dostanú šancu prezentovať svoje umenie," dodala Simona.

Modelka mala po celý čas slnečné okuliare. Prešla snaď plastikou, že zakrývala polovicu tváre? "Ráno sme sa zobudila s opuchnutým okom a v podstate vidím všetko v hmle. Mám v oku ťažký zápal a bohužiaľ sa to musí liečiť antibiotikami," opísala zdratovné problémy modelka.

Na akcii v pražskej reštaurácii SOHO sa zúčastnila aj slovenská moderátorka Kristína Kormúthová. Tá prišla podporiť túto akciu a medzi české celebritky svojim outfitom dokonale zapadla. 
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete