Takto sexy dnes vyzerá Krainovej sestra Yvona 
Instagram Yvona Maléřová

Stačila jedna fotka od Krainovej a je z toho poprask! Naozaj takto vyzerá?

04. augusta 2017 20:27 / Sexy
Modelka Simona Krainová je u našich susedov stále celebritou číslo jeden. Ak urobí čokoľvek, je o ňu veľký záujem a médiá sledujú každý jej krok. To sa však nedá povedať o jej sestre Yvone.

Tá je síce od svojej sestry o nejaký ten rok staršia, no absolútne to nie je poznať. Vyzerá rovnako dobre, ako slávnejšia Simona, postavičkou dokonca takmer na vlas rovnako. Nebolo tomu však vždy takto. Kedysi mala Yvona plnšie tvary, silnejšie stehná, to sa však za posledné mesiace a roky zmenilo.

Sestra slávnej topmodelky si totiž dala záväzok a rozhodla sa niečo so svojou postavou robiť. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram pravidelne svojich fanúšikov zásobuje fotkami, kde behá desiatky kilometrov a to takmer každý deň. A práve behom sa dopracovala k doslova luxusnej postavičke.

Tú by jej mohli závidieť aj o generáciu mladšie ženy, ktoré majú nadváhu. Tá u Yvony ale nehrozí. Momentálne sa naozaj postavou nápadne podobá na Krainovú, ktorá sa svojou milovanou sestrou pochválila tiež. "Pre všetkých, ktorí chcú v živote urobiť zmenu a posunúť sa ďalej. Moja sestra. Pamätám si časy, kedy brblala, že to v jej veku nejde. Ide všetko. Vaše telo brzdí iba vaša hlava. Ségra, si borec," sú slová ktoré k fotke pred a po napísala Simona.

Podľa Yvoniných slov zhodila za pol roka až 10 kilogramov a teraz je so svojou postavou nadmieru spokojná. Vyzerá sviežo, mladistvo a jej vek by ste jej rozhodne nehádali. S ohľadom na to, že ide o dámu, ho samozrejme prezrádzať nebudeme... 
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete