Rickey predviedol na Miami svoje mužné telo. 
Instagram

To je telo! Ricky Martin vyzerá aj po štyridsiatke dokonalo!

18. mája 2017 12:11 / Sexy
Španielsko-portorikánsky spevák Ricky Martin (45) bol pre ženy vždy ako magnet! V počiatkoch svojej kariéry pobláznil hlavu nejednej fanúšičky, avšak neskôr im prepravil nemilé prekvapenie. Rickyho sexuálna orientácia sa niekoľko krát dostala na pretras, ale sny jeho obdivovateliek sa definitívne rozplynuli po tom, čo v roku 2010 oficiálne priznal, že je gay.

Od minulého roka Ricky randí s maliarom Jwanom Yosefom (32), s ktorým je dokonca zasnúbený. Spevák teraz predviedol svoje mužné telo, ktoré ale patrí maliarovi sírskeho pôvodu. Počas relaxovania na pláži v Miami sa Martin predvádzal v šortkách a prítomné ženy na ňom mohli doslova nechať oči!

Hudobný idol, ktorý sa stal gay ikonou, mal vždy závidenia hodnú postavu. Už na začiatku svojej hudobnej kariéry sa chválil vypracovaným telom a svojom výzore si dáva záležať aj po štyridsiatke. Martin na sebe zapracoval aj kvôli natáčaniu televíznej série Versace: American Crime Story, v ktorej stvárnil milenca slávneho návrhara, ktorý Versaceho našiel v roku 1997 zavraždeného. Natáčanie prebieha v Miami, kde si spevák momentálne užíva slnko a pláž. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete