Nela Pocisková 
TV Markíza

VEĽKÝ NÁVRAT: Nela Pocisková je späť. Zahrá si v markizáckom hite

04. marca 2019 15:55 / Film a seriál
Materská sa končí. Slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková sa vracia na obrazovky. Hviezda seriálu Búrlivé víno sa už onedlho objaví v sitkome Susedia. Čo si mamička Hektora a Liany zahrá?

Pocisková si momentálne stále užíva zaslúženú materskú, zrejme sa jej však zacnelo po televíznych obrazovkách a aj preto sa objaví ako starostka v seriáli, ktorého šiestu sériu Markíza čoskoro spustí. Jej podriadeným pritom bude samotný Peter Marcin. Pocisková sa navyše v komediálnom seriáli a v podobnej úlohe predstaví po prvýkrát.

Doteraz hrala prevažne úlohy romantických hrdiniek, či tínedžeriek. To sa však zmení. "Tak František odišiel v tejto sérii z lesnej správy a zamestnal sa ako hovorca na miestnom úrade a máme novú pani starostku. Úžasná Nela Pocisková je naša starostka nová," povedal Peter Marcin.

Nepôjde síce o stálu úlohu, avšak pravidelnú a Nela sa objaví v niekoľkých epizódach. "Je to jedna z tých väčších, teda postáv epizódnych, alebo teda vedľajších, ktoré sa v tejto sérii objavia," dodal Marcin. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete