Ivova matka Luisa (v strede), počas nakrúcania seriálu 
www.imdb.com

Pamätáte si na zákernú matku Iva z Divokého anjela? Neuveríte, ako dnes 81 ročná herečka vyzerá

22. júna 2018 00:01 / Film a seriál
V seriáli Divoký anjel, ktorý u nás lámal rekordy diváckej sledovanosti hrala zákernú matku bohatého synčeka Iva a lásku hlavnej predstaviteľky Milagros. Postava Luisy jej priniesla medzinárodnú slávu, ktorú už nikdy neprekonala. Dnes má herečka neuveriteľných 81 rokov, no stále vyzerá výborne a jej skutočný vek by jej hádal len málokto.

Herečka Fernanda Mistral, patrí k hviezdam argentínskych telenoviel, no na obrazovkách sa neobjavuje už takmer 10 rokov. "Nemyslite si, že mi moje vrásky nevadia, ale nosím ich s hrdosťou. Dal mi ich čas. "Starám sa o svoje telo, pretože sa v ňom chcem cítiť dobre. Veľa mi dali alternatívne terapie v USA, Indii či Španielsku, vďaka nim dnes žijem lepšie," povedala pred pár rokmi herečka.

Tá je presným opakom svojej najznámejšej postavy. Luxus a bohatstvo jej príjemné nie sú, práve naopak, cíti sa v nich nekomfortne. Herečka hrala so známymi režisérmi a prešla si filmom, telenovelami, ale aj divadlom.

Je trikrát vydatá. Prvému manželovi porodila dve dcéry. Zomrel pri autonehode. Druhý manžel zmizol počas diktatúry v roku 1976. Dlho po ňom pátrala, ale už sa nikdy nestretli. Ten posledný dostal po nakrúcaní Divokého anjela infarkt, herečka opustila Južnú Ameriku a okamžite za ním išla. Fotku herečky dnes nájdete dole v galérii.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete