Do Oteckov mieri obrovská posila 
TV Markíza

Veľká herecká posila v Oteckoch: Do seriálu mieri najsexy herec Slovenska!

05. júna 2018 00:01 / Film a seriál
Prichádza naozaj silné meno. Do seriálového hitu Markízy s názvom Oteckovia totiž televízia zlákala jednu z najúspešnejších a zároveň najobsadzovanejších tvárí na televíznom trhu. Potom, ako sexymbol Ján Koleník opustil po dlhých rokoch Jojku, zamieril si to do Záhorskej Bystrice, kde nakrúca seriál s pracovným názvom autoškola.

Teraz ho televízia navyše zlanárila aj do ich hitu tejto jari. Oteckovia valcujú televízny podvečer a nemajú absolútne žiadnu konkurenciu. Dôvodom je aj silné obsadenie na čele s Vladimírom Kobielsky, Marekom Fašiangom, či Filipom Tůmom. Páni si totiž absolútne sadli a svoje úlohy zvládli naozaj perfektne. Nechýbajú však ani silné ženské hrdinky ako Monika Hilmerová, či Zuzana Mauréry.

A práve Koleník bude naozaj silnou posilou v už aj tak hviezdne nabitom seriáli. Aká bude jeho úloha? "Ján Koleník sa v Oteckoch objaví na jeseň, ale nebude tam hneď od začiatku,“ odvetil nám.Nenahradí žiadneho z hercov, ktorí stvárňujú štyroch oteckov, ale postupne sa stane jedným z nich a bude tak 5. otecko. Bude mladším bratom postavy Tamary, ktorú hrá Zuzana Mauréry," znie stanovisko Markízy. A čo vy? Sledujete Oteckov? 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete