Koleník a Mórová smerujú do Markízy 
TV JOJ

Veľké presuny z Jojky do Markízy: Títo dvaja top herci končia! Čomu sa upísali?

18. apríla 2018 13:35 / Film a seriál
Jojkárskym seriálom a projektom dávajú zbohom. Televízia JOJ prišla o dve svoje veľké hviezdy. Potom, ako sa prevalilo, že odchádza hviezda seriálov Panelák, Keby bolo keby, či Za sklom Ján Koleník, nohy na plecia vzala aj Diana Mórová.

Tá sa momentálne na jojkárskych obrazovkách neobjavuje, naposledy účinkovala v porote talentovej šou Česko Slovensko má talent ešte minulý rok. Teraz smeruje do markizáckeho Kredencu a tiež seriálu Kuchyňa. V tom druhom stvárni exmanželku českého herca Martina Dejdara.

V prípade Mórovej to bude posun vpred. Predsalen sme donedávna boli u nej zvyknutí na úlohy osudových žien, prípadne jej vždy prischla nejaká ta rola mrchy. Takou bola napríklad v seriáli Jojky Panelák. Keďže sa však blíži ďalšia séria talentovej šou, boli sme zvedaví, či sa objaví v úlohe porotkyne.

Jedna zo štvorice porotcov, konrétne Lucie Bílá totiž už v jojkárskom ťažiskovom projekte účinkovať nebude. Objaví sa po boku Jara Slávika, Jakuba Prachařa a Marty Jandovej práve Diana? "Diana Mórová bude v ďalšom ročníku šou Česko Slovensko má talent opäť jednou z porotkýň," napísala nám v stanovisku hovorkyňa TV JOJ Lucia Kulihová. 
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete