Susedia sú späť! 
TV Markíza

Seriál Susedia je späť: Bol to totálny prepadák, alebo úspech roka! Prvá reakcia Krausa...

02. januára 2018 13:53 / Film a seriál
Na návrat legendárnych Susedov v podaní dvojice Andy Kraus a Peter Marcin čakali fanúšikovia dlhých desať rokov. Všetci preto pozorne sledovali nové osudy starých hrdinov. Dnes navyše prišli pre televíziu prvé výsledky sledovanosti. Ako to teda dopadlo?

Susedia boli obrovským hitom pred desiatimi rokmi a tak nikto netušil, či svoj úspech zopakujú. A podarilo sa. Nielenže Susedia valcovali v komerčnej cielovke, ktorá je pre Markízu najdôležitejším ukazovateľom, v tej univerzálnej ju sledovalo až 1,056 milióna divákov.

A to už je úspech porovnateľný s najvyššími číslami, aké kedysi seriál televízii prinášal. V sledovanosti dokonca bol sitkom úspešnejší, ako obrovský hit Horná Dolná. Najsledovanejšie diely seriálu Horná Dolná sa totiž k miliónu divákov iba priblížili, ale neprekonali ho. "Samozrejme, že sa teším z úžasnej sledovanosti, ale oveľa viac ma teší stúpajúca krivka a hlavne ma tešia pozitívne reakcie divákov na sosiálnych sieťach. Treba však ešte počkať na sledovanosť ďalších častí, aby sme úspech potvrdili," povedal pre VIPstory Kraus.

Susedia sa vrátili v pôvodnej zostave. Okrem Marcina a Krausa si ich manželky zopakovali Viki Ráková a Zuzana Tlučková, v úlohe Marty Sladkej sa opäť predstavila Marta Sládečková. Novou posilou je domová dôverníčka v podaní Dominiky Richterovej.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete