Telenovela Divoký anjel bola aj na Slovensku hitom 
čsfd.cz

Divoký anjel vtedy a dnes: Známa Milagros zverejnila fotku s jej láskou Ivom. Takto im to sekne

18. septembra 2017 13:28 / Film a seriál
Kto by si ich nepamätal? Legendárna dvojica zrejme najsledovanejšej a najobľúbenejšej telenovely na Slovensku Divoký anjel stále púta pozornosť. Natalia Oreiro a Facundo Arana sú kamarátmi dodnes. Ani dlhé roky od vysielania telenovely ich kamarástvo nerozdelilo.

Ich lásku sledovali stovky tisíc fanúšikov denne, keď sa telenovela vysielala. Každý chcel vedieť, ako dopadne vzťah nerovnej dvojice, ktoré neustále rozbíjali intrigy, či úskalia bežného života.

Obaja sa navyše stretli pri nakrúcaní ešte jednej telenovely Rany z lásky. Fanúšikovia šaleli a zrejme každý jeden by si prial, aby sa dali dohromady a v reálnom živote.

Tam sa však ich cesty takýmto spôsobom nestretli, ich priateľstvo však vydržalo dlhé roky. A nedávno dvojica zverejnila na sociálnej sieti aj novú fotografiu.

Z tej je jasné, že si rozumejú aj po rokoch. Pribudli im síce nejaké tie vrásky, ale iskra v očiach ostala. A milióny ľudí po celom svete by si zrejme želali jediné - aby sa pred kamerami stretli ešte minimálne raz. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete