Pamätáte si legendárnu telenovelu Jednoducho Mária? 
Facebook

Pamätáte si legendárnu telenovelu? Takto dnes vyzerá Jednoducho Mária...Wau, to je ale kočka...

10. augusta 2017 00:01 / Film a seriál
Kto by si ju nepamätal? Prvá telenovela na Slovensku, ktorá spôsobila hotový ošiaľ. Ľudia si diel čo diel sadali k obrazovkám a hltali príbehy o chudobnej krajčírke, ktorá bola asi tak tri štvrtiny celej telenovely pripútaná na lôžko pre zlomenú nohu.

Áno, aj to je Jednoducho Mária, ktorá kedysi valcovala rekordy sledovanosti, keď sa ešte nemerali píplmetrami a väčšina Slovenska mala televíziu iba čiernobielu. Hlavnou hrdinkou bola Mária, ktorú fenomenálne stvárnila obľúbená mexická herečka Victoria Ruffo.

Kto by si myslel, že jej kariéra po tomto obrovskom úspechu skončí, bol by na veľkom omyle. Herečka je zrejme najobľúbenejšou v rámci telenoviel v celom Mexiku, ak nie v celej Latinskej Amerike. Práve ona odštartovala telenovely, kde v názve rezonovala hlavná hrdinka.

Esmeralda, Rosalinda, Manuela, Kasandra...Tie všetky prišli až po nej. A boli rovnako úspešné, ako ich predchodkyňa, alebo aj matka telenoviel, ako sa jej zvykne hovoriť.

Dnes Vicotira Ruffo stále natáča a ide zo seriálu do seriálu. Na Slovensku sme ju mohli vidieť napríklad v úspešnej Macoche, kde stvárnila ženu, ktorú neprávom obvinili z vraždy svojej kamarátky.

A ako vyzerá herečka dnes? Aj napriek tomu, že má už 55 rokov, vyzerá na svoj vynikajúco. Podľa časopisu People en Espaňol patrí Victoria Ruffo medzi 50 najkrajších žien sveta.

V roku 1991 sa vydala za komika Eugenia Derbeza. 14. apríla 1992 sa im narodil syn José Eduardo. Po piatych rokoch sa rozviedli. 9. mája 2001 sa vydala za mexického politika Omara Fayada Menesesa. Neskôr sa im narodili dvojičky Victoria a Anuara.  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete