V Cannes sa konal pretížny filmový festival 
Instagram

České krásky v Cannes: Ktoré z nich sa prešli po červenom koberci?

20. mája 2017 16:43 / Film a seriál
Filmový festival v Cannes privítal aj tento rok množstvo svetových hviezd. České krásky sú na filmovom festivale vítané. Pochopiteľne ale, len tie najvyberanejšie. K nim napríklad patrí Eva Herzigová (44) a Petra Němcová (37).

Ani tento rok sa mesiac máj nezaobišiel bez preslávaného filmového festivalu vo francúzskom Cannes. Tohtoročný sedemdesiaty ročník jedného z najprestížnejších festivalov sa opäť pýšil slávnymi menami. Okrem premietania filmov k tomuto podujatiu neodmysliteľne patrí predvádzanie večerných rób. Celebrity sú na červenom koberci pod drobnohľadom módnych kritikov z celého sveta.

Petre Němcovej pomáhala s výberom šiat stylistka hviezd Joanne Black. Petra si obliekla svetlé šaty s poriadne hlbokým výstrihom a vysokým rozparkom. Na jeho slávnostnom zahájaní sa síce neobjavila, no francúzsky festival si však obľúbila a navštevuje ho každoročne. Svet filmu jej bol vždy blízky, o čom svedčí jej pomer s hollywoodským hercom Seanom Pennom.

Topmodelka českého pôvodu Eva Herzigová (44) a jej nekonečne dlhé nohy boli taktiež ozdobou červeného koberca. Zlaté šaty, ktoré pre túto príležitosť zvolila, umocňovali dojem, že Eva zabudla zostarnúť. 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete