Ostrov Markízy prepadol na plnej čiare. 
TV Markíza

POTVRDENÉ! Najdrahšia šou Markízy Ostrov je obrovský prepadák: Televízia už počíta straty!

09. septembra 2016 00:00 / Film a seriál
Nikoho nezaujíma. Veľkolepá televízna reality show Markízy s názvom Ostrov nielenže nesplnila očakávania, regulérne sa dá povedať, že ide o najväčší prepadák tejto jesene. Relácia, ktorá mala byť najnovším hitom a výkladnou skriňou Markízy, už počas druhej časti prepadla na plnej čiare. Sledovanosť klesla na také čísla, ktoré v Záhorskej rozhodne nepotešili nikoho.

Ako sme písali pred pár dňami, už pred spustením show sa vynorilo množstvo otáznikov ohľadne nákladnej relácie, ktorá je obdobou svetoznámeho Survivor, alebo v preklade Kto prežije. Markíza vsadila všetko na jednu kartu, pripravila veľkolepú promokampaň, no nič nepomohlo. Nezáujem divákov sa zo dňa na deň prehlbuje. Oproti prvej časti dokonca sledovanosť klesla o alarmujúce 4 percentá na veľmi slabých 15 percent.

A to sa hovorkyňa televízie dušovala po prvej časti, že veria v nárast sledovanosti. “Veríme, že sledovanosť Ostrova bude rásť. Sme hrdí na to, že sme dokázali vyrobiť z produkčného hľadiska program takej vysokej kvality. Ponúkame zaujímavé príbehy, atraktívne lokácie, výborného moderátora a veľké dobrodružstvo. Je to nový projekt, ale veríme, že naši diváci napokon ocenia kvalitu," povedala pre portál strategie.sk hovorkyňa televízie zo Záhorskej Tatiana Tóthová.

Jej želanie sa nenaplnilo, práve naopak. Diváci sa od neuveriteľne drahého projektu otočili chrbtom, čo dokazuje aj chabá sledovanosť. Dôvodov, prečo Ostrov nezaujal je viacero. Nielenže ľudí zrejme nebaví pozerať sa na súťažiacich, ktorí bojujú o rozprávkové prachy, ani výkon Mareka Mitaša, ktorý je prioritne hercom nie je veľmi uveriteľný v pozícii moderátora. Čo urobí Markíza, aby zachránila tento prepadák? To ukáže zrejme až najbližší čas... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete