Titanic mohol skončiť happyendom. 
imdb.com

Všetko malo byť inak...Takto mal dopadnúť legendárny Titanic, DiCaprio zomrieť nemusel!

30. júna 2016 08:30 / Film a seriál
Filmový Titanic mal skončiť inak ako ho natočil James Cameron. Myslí si to herec Billy Zane, ktorý v obľúbenom filme stvárnil násilníckeho snúbenca Cala, od ktorého utiekla Rose v podaní Kate Winslet do náručia Jacka alias Leonarda DiCapria.

Zane poriadne šokoval fanúšikov Titanicu, keď im povedal svoju predstavu zakončenia filmu. Podľa neho totiž Rose mala zostať so svojím násilníckym snúbencom.

"Myslím si, že táto postava zostala nepochopená. Nebol som ten ľadovec, nezabil som 2000 ľudí. Želal som si, aby na konci našiel Rose na Carpathii a mohol napraviť zlé veci, ktoré urobil," povedal dnes už 50-ročný Zane v americkej televíznej relácii Guilt. Svoju predstavu o konci Titanicu prednedávnom prezentovala aj Kate Winslet. Tá priznala, že Rose na konci filmu mohla Jacka pustiť k sebe na plávajúce dvere a nemusela ho nechať zamrznúť. "Naozaj si myslím, že by sa na tie dvere vošiel," povedala Winslet v zábavnej šou Jimmyho Kimmela. Potvrdila tak dlhoročnú teóriu fanúšikov.

Istý pár dokonca scénu s totožnými dverami zahral a na dvere sa vošiel muž i žena. Dokonca mali dosť miesta, aby si zahrali karty. Takže, sorry Leo.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete