Tomáš Mrva získal 50 000 eur. 
TV Markíza

Opäť pohorela! Nudná Mokráňová nemala šancu! Mrva ju prevalcoval o desaťtisíce hlasov!

13. mája 2016 22:29 / Film a seriál
Nedal jej žiadnu šancu. Finále markizáckej Farmy máme za sebou! Kto si myslel, že blondínka Lucia Mokráňová má nejaké šance na výhru, musel po dnešnom finále ostať sklamaný. Tomáš Mrva jej nedal absolútne žiadne šance a nakoniec si práve on odniesol rozprávkovú výhru 50 tisíc eur. Najväčším prekvapením bolo hlasovanie divákov, ktoré skončilo drvivou prevahou trnavského potetovaného sympaťáka.

Televízia prispôsobila súťažné disciplíny finálovému večeru. Keďže sa tam objavila žena a muž, nemohli byť súťažné úlohy veľmi silové, aby to bol voči obom fér. Prvá bola v skladaní drevenej veže. Tu triumfoval Tomáš, ktorý vyhral aj vďaka tomu, že sa tá Mokráňovej rozpadla v poslednom možnom momente. Druhá bola vedomostná a tu bola lepšia práve Mokráňová.

V hlasovaní divákov, ktoré poskytlo finalistom ďalší bod a tu prišlo najväčšie prekvapenie. 51 tisíc diváckych hlasov prišlo Mrvovi, iba chudobných 8 tisíc naopak Mokráňovej. A to musela byť pre sexi blondínku poriadne trpká pilulka.

Posledná disciplína, kde museli obaja loviť kľúč, opäť triumfoval Mrva. Napriek tomu, že bolo pripravených 5 súťaží, stačili nakoniec aj 4. Na druhý pokus nakoniec Tomáš šou vyhral a môže sa tešiť s naozaj rozprávkovej výhry. Gratulujeme... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete