Gilmorky dnes 
archív

Gilmorky sú späť! Pozrite si nové fotky z chystaného návratu najobľúbenejšieho seriálu! Ako sa hrdinovia zmenili?

26. apríla 2016 00:02 / Film a seriál
Tak je to tu! Konečne sa na svete objavili prvé fotky z nového nakrúcania Gilmorek. Do mestečka Stars Hollow sa vráti hlavná dvojka Rory' class='tags'>Lorelai s Rory, objaví sa aj majiteľ bistra Luke a najlepšia kamarátka Rory, Lane.

V seriáli sa nemala objaviť najlepšia kamoška Lorelai Sookie. Tá ale nedávno prišla s veľkým vyhlásením! Je to tak, herečka Melissa McCarthy v šou populárnej komičky Ellen DeGeneres oficiálne potvrdila, že sa do seriálu vracia!

Predtým sa nakrúcania nemohla zúčastniť kvôli iným pracovným záležitostiam, nakoniec jej manažéri našli malú medzeru v kalendári a ona sa znovu objaví po boku Lauren Graham ako sympatická kuchárka! A čo bude ďalej? Vďaka jednej z uniknutých fotiek vieme, že v seriáli bude svadba.

Na nových fotkách tiež vidíme, že zo študentky Rory sa stala nakoniec učiteľka! Stojí pri katedre a má prednášku pred dychtivými študentmi. Ďalej je vidieť, že vzťah Lorelai a Luka úspešne pokračuje! Idú spolu po ulici a romanticky sa vodia za ruky. Nádhera. V mestečku aj naďalej zostávajú bizarné postavičky, ako napríklad Kirk. No každopádne sa máme na čo tešiť! 
📷
6 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete