Milionár sa vracia na televízne obrazovky. 
tv nova

Relácia Milionár je späť: Pozrite sa, kto bude moderovať najpopulárnejšiu šou na svete!

19. marca 2016 00:05 / Film a seriál
Kto by si nepamätal Martina Nikodýma v šou Milionár? Tá bola kedysi výkladnou skriňou televízie Markíza a každý týždeň si k nej sadali státisíce divákov. Postupne však jej popularita upadala, a tak sa ju rozhodla televízia zrušiť. Podobný osud postretol vedomostnú reláciu aj u našich západných susedov. Keď pred 3 rokmi navyše zomrel herec a moderátor Vladimír Čech, ktorý ju moderoval, vyzeralo to, že sa už na obrazovky nikdy nevráti. Až teraz...

Televízia Nova sa ju rozhodla obnoviť. Dôvodom je zrejme fakt, že podobný formát na obrazovkách chýba a diváci by ju radi videli opäť. Tentoraz stavili aj na osvedčenú tvár, ktorá si sadne do moderátorského kresla. Nebude to však žena, ako to skúšali u nás na Slovensku s Ivetou Malachovskou.

Tým vyvoleným sa stal Marek Vašut, ktorý ponuku bez váhania prijal. Nejde len o prestížnu show, ktorá vo svete stále trhá rekordy sledovanosti, ale aj to, že bude mať zabezpečený pravidelný príjem. Herec je s novou úlohou, ktorej sa zhostil nadmieru spokojný. "Ponuka je to naozaj lichotivá a je to príjemný pocit, keď si človek uvedomí, že je to najúspešnejší televízny program všetkých čias. Jednoznačne si najviac užívam kontakt so súťažiacimi. Tú možnosť dialógu s publikom. Je to príjemná a vzájomná energia," povedal Vašut.

Či sa opäť stretne s podobným úspechom, ako keď ju televízia vysielala v rokoch 200-2005, je otázne. Výhra bude naozaj lákavá, až 10 miliónov českých korún. A pre túto sumičku sa už rozhodne oplatí sadnúť si do horúceho kresla a trošku sa zapotiť pri niekedy dosť náročných otázkach. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete