Ako dnes vyzerajú herci z filmu a čo robia? 
čsfd

Byl jednou jeden polda dnes: Legendárna komédia a jej herci! Takto sa zmenili za 21 rokov!

16. februára 2016 00:00 / Film a seriál
Kto by si nepamätal legendárnu komédiu Byl jednou jeden polda? Práve nedávno ju opäť odvysielala česká televízna stanica NOVA. Tá po nej siaha z pochopiteľných dôvodov. Pokaždé, keď sa objaví na obrazovke major Maisner a spol., televízia má o obrovské čísla sledovanosti postarané.

Predsalen ide o klasiku Jaroslava Soukupa, ktorá sa v roku 1995 stretla s nečakaným úspechom. Jednu z hlavných úloh v nej vtedy získala modelka Simona Krainová. Tá si zahrala aj v pokračovaniach komédie. Práve ju si vyhliadok režisér Jaroslav Soukup, ako tajnú agentku FBI z Ameriky. Komédia trhala rekordy sledovanosti a aj keď bola kritika neúprosná, nikoho to zaujímať nemuselo.

A čo je z hlavnými hrdinami dnes? Krainová je stále žiadanou tvárou rôznych kampaní a dokonca pokračuje v hereckej kariére. Jej film Vybíjená sa minulý rok stal 3 najnavštevovanejším filmom u našich západných susedov. Tento rok príde do kín druhý počin modelky v priebehu roka s názvom Dvojníci.

Ladislav Potměšil je tiež aktívnym hercom a stále má v sebe ten šmrcn majora Maisnera. Rovnako sa nezmenila takmer vôbec ani psycholog mudr Kudláková. Ale veď netreba opisovať ako herci vyzerajú, pozrite si našu rozsiahlu galériu. 
📷
6 fotografií
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete