Kto sa skrýva na obrázku? 
The Sun

Známy herec úplne nahý: Ukázal svoju pýchu v ľadovej vode!

10. februára 2016 00:05 / Film a seriál
Rozhodne sa nemá za čo hanbiť. Herci sú zvyknutí, že v ich povolaní musia často s kožou na trh. Tentoraz to ale v prípade tohto sexi miláčika ženského publika platí dvojnásobne. Tom Hardy v minulom roku išiel ako dobre namazaný stroj a účinkoval v 5 filmoch. Za posledný Revenant, je dokonca nominovaný na Oscara, ako herec vo vedľajšej úlohe.

Mnohí si pre jeho vyťaženosť v poslednom období mysleli, že si dá pauzu. Predsalen sa aj on sám sťažoval, že už je trochu unavený. O to viac prekvapili posledné fotky, na ktorých je vidieť pri nakrúcaní nového 8 dielneho seriálu. Ten poteší hlavne ženské publikum, ktoré je z jeho nahého a potetovaného tela doslova vo vytržení.

Hardy totižto nemá problém s odhaľovaním sa pred kamerou, čo dokázal aj teraz v seriáli Taboo. Ten nakrúca pre televíziu BBC v spolupráci so svojim otcom Edwardom Chips Hardym. Tom hrá hlavnú úlohu dobrodruha Jamesa Keziaha Delaneyho, ktorý si buduje vlastné lodné impérium na začiatku 18 storočia.

Denník The Sun sa bol na nakrúcanie pozrieť a vybral si naozaj perfektný deň. Práve vtedy sa totižto nakrúcali scény vo vode, kde sa herec objavil v Adamovom rúchu. "Nebol to zrovna ideálny deň na nakrúcanie nahej scény, pretože bola zima a voda bola doslova ľadová. Tomovi to ale nevadilo a bez problémov sa vodou prebrodil. Na nohách mal ochranné ponožky, ale v tom momente by sa mu ochrana hodila skôr na inom mieste," povedal denníku svedok nakrúcania.  
📷
1 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete