Priatelia sa stretli aj s hercami Teória veľkého tresku 
Instagram

Priatelia po 12 rokoch: Takúto fotku len tak neuvidíte! Opäť sa stretli pred kamerami...

26. januára 2016 00:05 / Film a seriál
Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Seriáloví Priatelia sa zišli opäť všetci pokope. Teda, pokope ako pokope. Jediný kto chýbal a kto sa dopredu ospravedlnil bol predstaviteľ Chandlera Binga Matthew Perry. Ten má momentálne angažmán v Anglicku v jednom z tamojších londýnskych divadiel, kde chystá premiéru svojej novej hry. Napriek tomu ide o záber naozaj ojedinelý.

Na fotke sa okrem Monicy, Rachel, Rossa, Phoebe a Joeyho, objavili aj herci z najúspešnejšieho komediálneho seriálu Teória veľkého tresku. Paradoxne sú tak na jednom zábere predstaviteľia najúspešnejšieho sitcomu z minulosti aj súčasnosti.

Celá akcia sa konala na počesť Jamesa Burrowsa, ktorý nedávno dokončil 1000 diel sitcomových projektov. Postaral sa tiež o 15 častí Priateľov. Všetko sa síce nakrúcalo v predstihu, no odvysielané to bude až 21. februára na stanici CBS, ktorá všetky populárne seriály vysiela.

Chandler sa prihovorís svojim fanúšikom a seriálovým priateľom aspoň prostredníctvom telemostu, no aj tak to bude veľká škoda, že sa všetci nestreli na jednom mieste teraz, keď bola jedinečná šanca. Navyše sa pošuškáva, že by sa mali vrátiť aj pred kamery a nakrútiť minimálne krátku epizódku ako poctu televíznemu tvorcovi.  
📷
1 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete