Hryc myslí na svojho syna Huga každý deň 
profimedia, tv joj

Hryc v seriáli ZOO: Prečo mu to urobili? Drsné spomienky na smrť syna sú späť!

13. januára 2016 11:56 / Film a seriál
Tentoraz to scenáristi nedomysleli. Jojkársky seriál ZOO, ktorý sa vysiela iba od pondelka, naberá každým dňom viac a viac divákov. Dokonca sa novinke z prostredia zoologickej záhrady podarilo včera večer poraziť aj Hornú Dolnú, čo sa nevidí každý deň. Súčasťou ZOO je aj herec Andy Hryc, ktorý hneď v úvodnej časti musel prekusnúť scénu, kde sa opakovalo meno jeho syna niekoľko desiatok krát.

Hryc prišiel o syna Huga (†22) pred 7 rokmi a ako on sám hovorí, stakouto udalosťou sa zmieriť nedá. Preto je každý moment, kedy si na neho spomenie pre neho ťažkou skúškou, aby sa desivé spomienky na osudný večer nevrátili späť. A práve na tieto fakty zrejme nedávali pozor scenáristi, ktorí písali scény v seriáli ZOO. Oldo Hlaváček, ktorý stvárňuje deda Jula, totiž stratil papagája. A jeho meno bolo také isté, ako meno Hrycovho syna, teda Hugo.

A počas scény ho zopakoval niekoľkokrát, preto bola pre herca zrejme táto scéna poriadne zaťažkávajúcou skúškou. "S tým sa nedá vôbec vyrovnať, nie som s tým vôbec vyrovnaný. Som neskutočne nasraný na osud a na Pána Boha a na všetky tie súvislosti. Prestal som sa v tom hrabať, lebo by som si zničil duševné zdravie, keby som sa tomu venoval viac. Beriem to ako jednu obrovskú nespravodlivosť. Strašne nenávidím tých všelijakých vagabundov, povaľačov a kreténov, ktorí si veselo žijú a môj syn, ktorý študoval diplomaciu v Moskve a ovládal perfektne štyri jazyky, je mŕtvy. S tým sa nedá vyrovnať, to je navždy," povedal v minulosti Hryc na margo smrti milovaného Huga.

Nabudúce by si mali scenáristi premyslieť, čo pustia do éteru. Alebo išlo o náhodu, pretože bol scenár napísaný dlho dopredu? Zmeniť jedno meno by však problém byť nemal... 
📷
3 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete