Muž v obleku skrýva nejedno tajomstvo, rovnako, ako jeho predstaviteľ 
Imdb

Známy herec z komiksovky priznal farbu: Som GAY!

05. januára 2016 00:01 / Film a seriál
Na Slovensku ho poznajú všetci fanúšikovia komiksoviek. Sexi herec s uhrančivým pohľadom totižto účinkoval v seriáli Arrow, ktorý vysielala televízia Markíza. Colton Hayes síce v poslednom období neprežíva najšťastnejšie chvíle, napriek tomu sa chcel so svojim trápením podeliť s fanúšikmi. Nevadilo mu, že sa o jeho problémoch dozvedia desaťtisíce ľudí po celom svete.

Herec priznal, že má psychické problémy, často trpí depresiami a úzkosťou. Dôvodom mohol byť fakt, že tajil svoju skutočnú sexuálnu orientáciu. Predsalen sa ukrývať pred svetom a najmä v Hollywoode, kde ste pod drobnohľadom médií a takmer celého sveta, je situácia ešte zložitejšia. Podobný problém mal aj Colton. Ten priznal farbu iba nedávno.

A za všetkým treba hľadať jedného z jeho fanúšikov. Ten mu na sociálnu sieť napísal. "Som taký vzrušený, že je Colton gay, aj keď viem, že sa tým v mojom živote absolútne nič nezmení," boli slová, ktoré nenechali chladného ani herca z Arrowa. A aj napriek tomu, že neprišlo žiadne popieranie, alebo nadávky odvážnemu fanúšikovi, predsalen boli slová herca poriadnym prekvapením.

"To bolo tajomstvo? Užívajme si všetci svoje životy a ničoho neľutujte," napísla 27 ročný herec. Byť gayom v Hollywoode je totižto niekedy naozaj veľmi ťažké. Najmä mužov to stavia do nezávideniahodnej situácie. Úlohy zvodníkov, či milencov sa im totižto po ich odhalení orientácie často vyhýbajú. Preto ani naše sexymboly na Slovensku nepriznajú farbu. Dokedy sa im to bude dariť, je otázne...  
📷
4 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete