Rišo Stanke sa otvorene priznáva k svojej sexuálnej orientácii. 
youtube.com

Richard Stanke a jeho muž: V Brne žije po boku tohto sympaťáka a chystajú veľkú vec!

25. septembra 2015 00:53 / Slovenský šoubiznis
Za svoju sexuálnu orientáciu sa slovenský herec Richard Stanke nikdy nehanbil. Možno ste už niekde videli jeho partnera Štepána Rusína, s ktorým žije v českom Brne a vychováva s ním ich deväťročného syna Vojtíška. Teraz majú podľa našich informácii sen o tom, že sa ich trojčlenná rodinka rozšíri.

Synčeka majú vďaka ich lesbickým kamarátkam, z ktorých jedna im vynosila dnes už 9 ročného chlapca. Ten robí dvojici mužov veľkú radosť, a tak je na mieste otázky rozšírenia ich rodinky.

A podľa VIPstory.sk to Stanke s Rusínom vôbec nevylučujú. "Nechávame tomu voľný priebeh," vyjadril sa Stanke na margo nového člena rodiny.

Rusín je v zdravotníctve známou kapacitou a je úspešným brnenským anesteziológom. Partnerskej dvojici neprekáža hovoriť o svojom úkromí a zdá sa, že sú so svojou situáciou absolútne vyrovnaní.

Koniec koncov, Stanke sa netajil svojou náklonnosťou k mužom nikdy, no je pravdou, že oficiálne priznanie prišlo až v pokročilejšom veku. Možno si pri pohľade na šťastnú rodinu zoberie z herca príklad viacero "utajených" gayov slovenského šoubiznisu.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete