Habancová má nový džob. Televíznu kariéru kvôli nemu nateraz zavesila na klinec. 
facebook

Habancová má nový džob: Ale v televízii to nebude! Čo bude exmoderátorka robiť?

23. septembra 2015 00:00 / Slovenský šoubiznis
Po smrti manžela prežívala poriadne krušné chvíle. Moderátorka Lucia Forman Habancová sa po nečakanej strate svojho milovaného muža musela potýkať s problémom, ako uživí seba a ich malú dcérku. A teraz je jasné, že si môže konečne vydýchnuť.

Bývalá moderátorka TA3 a STV má totižto novú prácu. A rozhodne nejde len o tak hocijaký flek. Televíziu síce opustila, no dostala ešte lepšie miestečko.

Od 1. októbra bude hovorkyňou Bratislavského samosprávneho kraja. „Je pre nás cťou, že náš komunikačný tím získal takúto profesionálnu podporu," povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Chvíľu sa síce zdalo, že vysáčkuje z tohto postu Martinu Mečiarovú, ktorá je hovorkyňou práve televízie TA3, kde Habancová pred materskou pracovala. Teraz je všetko inak a rovnakú pozíciu ako Mečiarová bude zastávať aj Habancová. Či sa z televízie stiahne nadobro, alebo ide o dočasné riešenie, vie iba samotná Lucia.

Forman Habancová pracovala od roku 2006 v Slovenskej televízii ako PR manažérka na útvare Komunikačného centra. V STV pôsobila aj ako moderátorka relácie Počasie (2007-2011). Od roku 2011 bola moderátorkou relácie Showbiz na TA3 do roku 2013) 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete