Laci Strike ukázal, že má veľké srdce a splnil deťom ich sny.  
babybel

Laci Strike ukázal srdce: Plnil túžby malým deťom!

22. septembra 2015 14:17 / Slovenský šoubiznis
Slovenské deti túžia vyblázniť sa v aquaparku s kamarátmi, či rodičmi! V rámci projektu Túžby detí si na webe www.tuzbydeti.sk vyberali zážitok, po ktorom najviac túžia. Ďalšími populárnymi prianiami bola jazda loďou, na koníkovi, vlastná párty, ale i jazda špeciálnym vláčikom, či let malým lietadlom. Slovenský prírodný supersyr Mini Babybel spolu s ambasádorom projektu, známym tanečníkom Lacim Strikeom, teraz vyžrebovaným deťom splnili sny a pripravili zážitok, na ktorý budú ešte dlho spomínať.

Deti počas leta potvrdili, že voda je pre nich veľké lákadlo. Podľa májového prieskumu agentúry Median realizovaný pre Babybel boli najväčšími detskými túžbami okrem šantenia v aquaparku tiež dovolenka pri mori nasledované piknikom/párty s kamarátmi.

„Prieskum krásne ukazuje, že deti najviac ocenia práve čas, ktorý s nimi rodičia aktívne trávia. Skúsenosti nám hovoria, že rodičia na to, žiaľ, často pozabudnú. Zábava pri vode, alebo niekde v prírode s kamarátmi či na ihrisku pred domom je to, čo deti napĺňa a dáva im oveľa viac ako hranie sa na počítači či telefóne. Dôležitejšie je, nech sú kdekoľvek, aby tam bola zábava. Úplne ideálne je, keď sa do hry zapoja aj rodičia, deti to veľmi ocenia,“ dodáva psychologička Jana Šuchová.

Slovenský supersyr plný zábavy sa rozhodol detské sny naplniť a ako ambasádora projektu si vybral výnimočného slovenského umelca – tanečníka Laciho Strikea, ktorý už sám dlho plní túžby detí. „Bola to skvelá myšlienka, a preto som neváhal zapojiť sa do tak pekného projektu a plniť detské túžby. Projekt ma zaujal preto, lebo je v ňom snaha robiť niečo pre mladých ľudí, lebo to nie je niečo bežné. S tým som sa stotožnil na sto percent za sekundu. Ak sa nájde niekto, kto chce niekoho potešiť a niekomu splniť nejaký sen, tak je to zážitok, ktorý nikto nikdy tomu človeku nenahradí.“ dodáva známy tanečník. Laci je milujúcim otcom a okrem svojej rodiny má aj tú tanečnú, nakoľko jeho Street Dance Academy učí deti tancovať a každoročne usporadúva aj detské tanečné tábory, ktoré sú veľmi populárne.  
📷
3 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete