O osude moderátora Sajfu je rozhodnuté. 
facebook

Osud Sajfu je spečatený: Takto rozhodli jeho nadriadení!

22. septembra 2015 15:00 / Slovenský šoubiznis
Najväčšia kauza slovenského šoubiznisu, ktorá trvá už niekoľko dní dospela do finále. Potom, ako minulý týždeň moderátor Matej Sajfa Cifra pustil do éteru svoje pirátske vysielanie, jeho nadriadení rozhodli, či bude aj naďalej tvárou Fun rádia. Ako to celé nakoniec dopadlo?

Vyjadrenie kompetentných je jásne a samotný Sajfa už pozná výsledok ich rokovaní. "O minulotýždňovom pirátskom vysielaní Sajfu vo Fun rádiu sa popísalo veľa. Sajfa sa vzbúril? Zlyhanie moderátora? Ide o marketingový ťah, či revolúciu v rádiu? Názorov bolo v médiách a na sociálnych platformách požehnane," napísala nám PR manažérka rádia Tatiana Zábojníková Pavleová.

Sajfa si svojich šéfov proti sebe poštval potom, ako minulú stredu púšťal do vysielania pesničky aké chcel, ignoroval spravodajstvo a dokonca sa zabarikádoval v rádiu. Dostal stopku a dokonca sa hovorilo o vyhadzove. "Keďže Matej Cifra pracuje v rádiu už viac ako 10 rokov, je jednou z našich tvárí a je skúseným moderátorom, bolo pre nás prioritou si s ním interne prejsť dôvody, prečo sa tak zachoval, nie vytvoriť mediálny cirkus. Otvorene sme si všetko vydiskutovali, jeho pripomienky sme zobrali na vedomie a sám uznal, že si mohol nájsť aj inú cestu ako ich vyjadriť," dodala ešte Zábojniková Pavleová.

A aké je teda rozhodnutie Sajfových šéfov? "Nemôžeme taktiež ignorovať neuveriteľnú podporu zo strany poslucháčov a berieme na vedomie aj ich pripomienky a názory na rádio, ktorým sa budeme určite venovať. Sajfa sa teda zajtra, 23.9. opäť vracia do popoludňajšieho vysielania," povedala na margo moderátorovho konca PR manažérka Fun rádia. Samotný Sajfa si zrejme nabudúce dvakrát premyslí, kým vystrojí podobnú hlúposť.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete