Podľa Martininej mamy ju zničilo manželstvo. 
profimedia.sk

Martinka z Turca je späť, ale takto si to nepredstavovala: Hospitalizovaná na psychiatrii!

22. septembra 2015 13:26 / Slovenský šoubiznis
Skončila veľmi zle. Reality hviezdička Martinka z Turca je na psychiatrii. To, čo každý očakával už skôr, sa stalo pred dvomi týždňami. Pád na dno kedysi vyhľadávanej postavičky šoubiznisu je teda dokonaný. Čo sa vlastne stalo?

Podľa informácii VIPstory.sk bola počas hospitalizácie Martina pod vplyvom alkoholu, bola dezorientovaná a dokonca mala prekonať epileptický záchvat. Vychudnutú ju následne previezli na oddelenie psychiatrie trenčianskej nemocnice.

Niekdajšia hviezda šou Farmár hľadá ženu žila dva roky v lese pri dedine Kolačín, nemala peniaze a jej jedinou záľubou sa stal alkohol. Práve ten mal byť dôvodom, ktorý dohnal Martinku až na okraj spoločnosti a zároveňa na psychiatriu.

„Tridsaťtriročná žena intoxikovaná alkoholom a po epileptickom záchvate bola prevezená do trenčianskej nemocnice 6. 9. 2015 o 21.12 hod.,“ povedal hovorca záchranárov Boris Chmel.

Pád Kleopatry z Turca sa začal potom, ako jej na dvere zaklopala sociálka a vzala jej deti - Barborku, Vladka a Kamilka. „Myslím si, že ju zmenil jej muž a zničila ju aj pálenka,“ povedala na margo najnovších problémov jej mama Anna.

„Hovorila som jej, že jej netreba takého chlapa, veď kvôli nemu prišla o všetko. Má tridsaťtri rokov a mala by sa spamätať. Nemala by sa do Kolačína k nemu už vrátiť,“ dodala pani Anna. Ako sa to celé skončí, ukáže až najbližší čas. Dokáže sa Martinka ešte postaviť na nohy? 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete