Kollár sa na adresu Sajfu nevyjadruje veľmi pozitívne. 
facebook

Kollár po vyčínaní moderátora pritvrdzuje: Sajfa? Vyhodím ho!

21. septembra 2015 00:10 / Slovenský šoubiznis
Nad moderátorom Matejom Sajfom Cifrom sa začínajú sťahovať mračná. Po jeho minulotýždňovom vyčínaní vo Fun rádiu, kedy do éteru vysielal načierno, nepustil kolegu do štúdia a nahrával si pohovor s nadriadenými, dostal stopku. A teraz sa rozhodol, že na jeho adresu prehovorí aj majiteľ rádia Boris Kollár.

Ten necháva síce všetko na svojich kolegov, teda generálneho riaditeľa rádia Patrika Zimana, na sociálnej sieti však napísal slová, ktoré Sajfu zrejme nepotešia.

"Vyhodím ho," zneli slová pod komentáre ľudí, ktorí riešili práve Sajfov "výkon" v éteri. Potom však svoje slová zmiernil, napriek tomu to so Sajfom naozaj nevyzerá zrovna idylicky.

"Mne osobne už začína vadiť, že si ten chlapec myslí, že je Sajfa a že si môže robiť čo chce," dodal ešte Kollár. Samotný moderátor svoje chovanie obhajoval a pre portál topky.sk sa snažil z celej situácie vykľučkovať.

„Nie je na tom nič hrané. Je to tak, ako to bolo v tom videu, takže asi mi trošku zahrabalo. Ja osobne si myslím, že som v tom rádiu dosť dlho a nechcem za žiadnych okolností z neho odísť, to nie je robené preto, ale chcem jednoducho, aby sa to pohlo viac ešte takým poslucháčskym smerom,“ povedal. Ako to celé dopadne, uvidíme až v najbližších týždňoch.  
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete