Dvojica stále nemá medzi sebou všetko vysporiadané.  
facebook

Parišková a Sedlmair: Rozvod na spadnutie, no jeden detail tu nesedí...

08. septembra 2015 00:05 / Slovenský šoubiznis
Dúfa v návrat? Kanaďan Mark Sedlmair je momentálne v rodnej krajine a jeho manželstvo s moderátorkou Anetou Pariškovou je v troskách. Rozvod je na spadnutie a dvojica sa dohaduje už len na detailoch. Preto je prekvapivé, že si Mark nechal na sociálnej sieti na svoju lásku dosť podstatnú spomienku.

Zrejme stále verí, že by mohol skrachované manželstvo zachrániť a ostal by tak po boku svojej manželky a dvoch vlastných synov. Okrem nich vychovával aj Daniela, syna Pariškovej a Davida Dočekala. Parišková navyše v jednom z rozhovor priznala, že manželstvo s Markom neľutuje. "Neľutujem, že som si Marka vzala za manžela," prezradila v auguste pre týždenník Šarm.

Na sociálnej sieti však Sedlmair nezabudol. V kolonke stav mu stále svieti slovíčko ženatý. Mohlo by sa zdať, že si len nezmenil status a je to maličkosť, no všetko môže mať v jeho prípade skrytý zmysel.

Rovnako je na tom aj moderátorka, ktorá je inak na facebooku činná. Je teda možné, že si dvojica tento detail nevšimla, alebo stále veria, že v hodine dvánastej príde v ich prípade osvietenie a ostanú spolu. ako to, vedia iba oni dvaja.  
📷
1 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete